Ochrona zdrowia Poprzedni
produkt
Następny
produkt

Trudne sytuacje życiowe, jak poważne zachorowanie czy poważny uszczerbek na zdrowiu, mogą się przydarzyć każdemu z nas, a tym samym wyłączyć nas z dotychczasowego życia. Najważniejsze jest wtedy szybkie i sprawne dostosowanie siebie i rodziny do nowej sytuacji.


W Prudentialu wiemy o tym i dlatego oferujemy Ci:


dodatkową kompleksową ochronę ubezpieczeniową zarówno na wypadek nowotworów, jak i kilkudziesięciu innych poważnych chorób oraz operacji
dodatkową ochronę ubezpieczeniową na wypadek poważnego uszczerbku na zdrowiu – niezależnie od tego, czy jego przyczyną jest wypadek, czy choroba

Co wyróżnia naszą ofertę?


Szeroki zakres chorób

Ubezpieczenie dodatkowe kompleksowej ochrony na wypadek poważnego zachorowania obejmuje aż 54 różne choroby oraz operacje. Oznacza to, że, gdy będziesz potrzebował pomocy, to będziesz mógł na nią liczyć.

Szeroki zakres uszczerbków

Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek poważnego uszczerbku obejmuje aż 29 różnych rodzajów uszczerbku, w tym m.in. oparzenia, utratę słuchu i wzroku, jak również intensywną opiekę lekarską.

Konkretna pomoc

Leczenie jest kosztowne, dlatego możesz się ubezpieczyć nawet na 2 mln zł. Te pieniądze stanowią realną pomoc dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Spokojna przyszłość

Możesz dodatkowo skorzystać z ubezpieczenia przejęcia opłacania składek – dzięki temu w trudnej sytuacji życiowej spowodowanej poważnym zachorowaniem lub poważnym uszczerbkiem będziesz mógł kontynuować umowę, bo Prudential będzie opłacać składki do końca jej trwania.

Chcesz poznać szczegóły?

Umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie.

Skontaktuj się z nami

Zadbaj o przyszłość


Wskaż, co jest dla Ciebie ważne, a my pomożemy Ci zadbać o przyszłość Twoją i Twoich bliskich.

Emerytura bez obaw
Przyszłość dziecka