Mit. Ubezpieczenie na życie to strata pieniedzy Poprzedni
mit
Następny
mit
Myślisz, że ubezpieczenie na życie to strata pieniędzy? Bo jak nic Ci się nie stanie, to nic z tego nie będziesz miał, prawda? Zastanawiasz się, co lepsze: ubezpieczyć się czy oszczędzać? Pomyśleliśmy o tym, więc nie musisz się już dwoić.
Mamy dla Ciebie rozwiązanie 2w1 – połączenie ubezpieczenia na życie i oszczędzania. Tak, tak. Jesteś ubezpieczony, a jednocześnie oszczędzasz. Nawet jeśli nic Ci się nie stanie – na koniec ubezpieczenia – Prudential wypłaci Ci zaoszczędzony kapitał i przyznane premie.
W życiu mogą mieć miejsce różne sytuacje – i dobre, i złe. A my w każdej z nich wypłacimy Ci pieniądze.

WAGA ROZSĄDKU


Bliżej Ci do typu „ubezpieczonego” czy „oszczędzającego”?
Rozwiąż quiz, by się przekonać!

Pytanie 1/6

Zawsze ubezpieczam się przed zagranicznymi podróżami

„2w1”: polisa na życie z planem oszczędzania. To się opłaca!


Ubezpieczenie oszczędnościowe Prudential to połączenie
ubezpieczenia na życie z oszczędzaniem.

Ochrona ubezpieczeniowa:

Stabilność finansowa dla bliskich osób

Ubezpieczenia na życie stanowią ochronę finansową, dzięki której – w razie Twojej śmierci – Twoi najbliżsi otrzymają wsparcie finansowe. Środki te mogą pozwolić im na utrzymanie poziomu życia w tak trudnej sytuacji.

Pomoc w trudnych sytuacjach

Jeśli ochrona Twojego życia to za mało, to pomyśleliśmy też o innych zdarzeniach, np. o poważnym zachorowaniu, inwalidztwie czy niezdolności do pracy. Nasze ubezpieczenia możesz łączyć. Uzupełniając zakres umowy możesz rozszerzać swoją ochronę.

Zabezpieczenie finansowe zobowiązań

Polisa na życie może też być zabezpieczeniem takich zobowiązań, jak kredyt mieszkaniowy czy inne zaciągnięte przez Ciebie kredyty. W przypadku Twojej śmierci, obowiązek ich spłaty ciąży przecież na Twoich najbliższych. Bez zabezpieczenia może to być bardzo trudne bądź niemożliwe.

Oszczędzanie na dowolny cel:

Szansa na zysk

Już w momencie zawierania umowy Prudential gwarantuje minimalną kwotę, którą wypłaci Ci na koniec. Co roku możesz uzyskać premię roczną i raz – na koniec umowy – premię końcową. Premie te, wraz z gwarantowaną kwotą, trafią w Twoje ręce na koniec umowy. A Ty zdecydujesz, na co je przeznaczysz.

Gwarantowana kwota wypłaty

Polisa na życie wraz z planem systematycznego oszczędzania nie wiąże się z żadnym ryzykiem. W momencie podpisywania umowy otrzymujesz gwarancję minimalnej kwoty, jaką dostaniesz na koniec okresu jej trwania. Oczywiście, przez cały okres trwania umowy, Twoja rodzina jest zabezpieczona na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło.

Brak podatku

Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkty oferowane przez Prudential zwolnione są z podatku od dochodów kapitałowych*.

Dzięki temu po zakończeniu umowy otrzymasz środki, które nie będą pomniejszone o 19% zysku, jak ma to miejsce w przypadku wielu rozwiązań finansowych dostępnych na rynku.

Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu! Wypełnij formularz, a nasz Konsultant oddzwoni do Ciebie!

Zadbaj o przyszłość


Wskaż, co jest dla Ciebie ważne, a my pomożemy Ci zadbać o przyszłość Twoją i Twoich bliskich.

Przyszłość dziecka
Emerytura bez obaw
Ochrona zdrowia

Zmierz się z innymi mitami

Źródła

Ubezpiecz się bez wychodzenia z domu